Abonelik

Animus Projesi olarak abonelerimiz sayesinde gönüllü çevirmenlerimize az da olsa motivasyon ücreti verebiliyoruz. Ne kadar abonemiz olursa o kadar çok çevirmene ulaşabilir ve çevirmenlerin motivasyonunu arttırabiliriz! Abonelik bağlantısı aşağıda, tıklamadan önce tüm sayfayı okuduğunuza emin olun 🙂

ABONELİKLER

Soru: Abone olmadan yamalara erişemez miyim?
Cevap: Tabii ki erişebilirsiniz. Ana oyun yamalarımız belli bir süre içinde herkese açık ve ücretsiz olarak yayımlanır. Abonelerin erken erişim ve DLC ayrıcalığı gibi özellikleri vardır.

Soru: Aboneliğim biterse yamayı kullanamaz mıyım?
Cevap: Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir yamayı oyundan kaldırmadığınız, silmediğiniz ya da oyuna gelen güncellemeyle güncellenmesi gerekmediği sürece süresiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aboneliğiniz bittikten sonra abonelere özel yamaları indirmek ve kurmak için aktif aboneliğiniz olması gerekiyor.

Soru: Aboneliğim ne kadar süre geçerli?
Cevap: Abonelikler bir aylık ya da bir yıllıktır. Abonelik, otomatik yenileme ile aktif olur. Aboneliğinizin yenilenmesini istemiyorsanız hesap ayarlarınızdan otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.

Soru: Hangi ödeme yöntemleriyle abone olabilirim?
Cevap: Yurt dışı ödemeye açık kredi kartı, güncel İninal kartlar, Tosla kart, Papara kart ya da bunlara bağlı sanal kartlarla abone olabilirsiniz. Geri ödeme mümkün olmadığından dolayı maalesef EFT, havale ya da mobil ödeme kullanamıyoruz.

Soru: Abone oldum, Discord kanalına nasıl katılabilirim?
Cevap: Kayıt olduktan bir süre sonra e-postanıza tek kullanımlık bir bağlantı gelecek, bu bağlantıyı kullanarak Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Soru: Abonelere özel yamalara nereden erişebilirim?
Cevap: Abone olduktan sonra sağ üstteki Hesabım kısmından “Downloads” bölümüne giderek yamaları tek tıkla indirebilirsiniz.

YAMALAR

Soru: Yamalar hangi sürümde çalışıyor?
Cevap: Bütün yamalarımızı orijinal oyunlar üstünden ve orijinal oyunlara göre yapıyoruz. İleride daha fazla oyunu Türkçe görebilmek için siz de orijinal kullanın, kullandırtın.

Soru: Yamalarınızı ücretsiz indirebilir miyim?
Cevap: DLC yamaları hariç bütün yamaları ücretsiz edinebilirsiniz. Bütün ana oyun yamaları tam sürüm hâlinde ilk yayınlandıktan birkaç ay sonra ücretsiz erişime açılır.

Soru: Çeviri isteği alıyor musunuz? Şu oyunun yamasını yapacak mısınız?
Cevap: Elimizdeki çeviriler bittiğinde önce herkesin fikrini alarak bir havuz oluşturuyor, sonra da abonelerimizin isteğine göre bu havuzdan yapacağımız yeni çevirileri belirliyoruz. Gelecek planlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Soru: Yamayı indirdim ancak .zip dosyasının içi boş görünüyor?
Cevap: Bu kullandığınız arşiv programı ile ilgilidir. 7Zip, WinRar veya alternatif programları deneyebilirsiniz.

Soru: Anti-virüs programları yamayı tehdit olarak görüyor, ne yapmalıyım?
Cevap: Yama oyun dosyalarını değiştiğinden birkaç istisnai virüs programı programı tehdit olarak algılıyor, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Soru: Bir yamayı kuramadığımda ne yapmalıyım?
Cevap: Discord’daki #yama-destek kanalından ya da Facebook/Instagram hesaplarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Soru: Şu yama ne oldu?
Cevap: Sitemizdeki herkese açık yüzdelere bakabilir ya da abone olarak günlük gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

 

Playstation 4 YAMA KURULUMU

Playstation 4 ile Türkçe yamalı oyun oynayabilmek için yazılımın kırılmış ve oyunun orijinal olması gerekir.

1) PS4 Yamaları sayfasından istediğiniz yamayı seçin.
2) İstediğiniz PS4 yamasına tıklayarak indirin ve yönergeleri takip edin.

ABONELİK SEÇENEKLERİ