Abonelik

Animus Projesi, abonelerinden gelen ödemeler ile çevirmenlerine aylık olarak çevirdikleri kelime başına sabit bir ücret ödemektedir. Abonelikler sürekli olduğu sürece çeviriler devam edecektir.

Abonelerden gelen aylık ücret o ay içinde yapılan çeviri için ödenecek miktarı karşılamazsa eldeki miktar kadar çeviri yapılıp çeviriler bir sonraki aya kadar durdurulacaktır.

Animus Projesi’nin ana oyun yamaları önce abonelere özel, belli bir süre sonra ise herkese açık ve ücretsiz olarak yayımlanır. Abonelerin kademelerine göre bilgi alma, erken erişim, özel içerikler gibi ayrıcalıkları vardır.

Discord kanalımıza katılmak için abone olduktan sonra Hesabım menüsünden İndirmelerim‘e tıklayın ve Discord Kanalımız adlı dosyayı indirip içindeki adresi ziyaret edin.

Not: 10 – 15 – 20 TL’lik Abonelikler 1 Aylıktır. Aboneliğiniz aktif olduktan sonra hesap ayarlarınız bölümünden her ay otomatik yenilenme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Otomatik yenileme seçeneğini devre dışı bırakmamanız durumunda aboneliğiniz her ay otomatik yenilenecektir. Yamalara aktif aboneliğiniz devam ettiği sürece erişim sağlayabilir, kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliğiniz sonlandığında, kurulu olan yamayı süresiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Abonelik süreniz bittiğinde yamalara tekrar erişim sağlamak ve kurulum yapabilmek için aktif aboneliğiniz olması gerekmektedir.

Aylık 10 TL
Bu seviyedeki aboneler projenin son durumuyla ilgili anlık bilgiye ulaşabilirler ve abonelerimize özel Discord sunucumuza katılabilir,
abonelerimize özel olarak yayınlanan yamalara 1 ay sonrasında sahip olabilirler.

Aylık 15 TL
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, yaptığımız tüm yamalar tam sürüm olarak, yayınlanmadan önce (DEMO – ALFA ve BETA) olarak yamalara erişim sağlayabilirler.

Aylık 20 TL
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, discord üzerinden aylık sesli toplantı yapılacaktır ve kendilerine ayrıntılı rapor verilecektir.

(Not: Yamalara aktif aboneliğiniz devam ettiği sürece erişim sağlayabilir, kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliğiniz sonlandığında. kurulu olan yamayı kullanmaya devam edebilirsiniz, yamalara tekrar erişim sağlamak ve kurulum yapmak üzere aktif aboneliğe sahip olmanız gerekmektedir.)

 

İletişim için Facebook Sayfamızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.