Abonelik

Animus Projesi, abonelerinden gelen ödemeler ile çevirmenlerine aylık olarak çevirdikleri kelime başına sabit ücret ödemektedir. Abonelikler sürekli olduğu sürece çeviriler de devam edecektir.

SIK SORULAN SORULAR

Soru: Abone olmadan yamalara erişemez miyim?
Cevap: Tabii ki erişebilirsiniz. Ana oyun yamalarımız belli bir süre içinde herkese açık ve ücretsiz olarak yayımlanır. Abonelerin erken erişim ve DLC ayrıcalığı gibi özellikleri vardır.

Soru: Aboneliğim biterse yamayı kullanamaz mıyım?
Cevap: Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir yamayı oyundan kaldırmadığınız ya da silmediğiniz sürece kurulu yamayı süresiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aboneliğiniz bittikten sonra tekrar ücretli yamaları indirmek ve kurmak için aktif aboneliğiniz olması gerekiyor.

Soru: Aboneliğim ne kadar süre geçerli?
Cevap: Abonelikler bir aylıktır. Abonelik aktif olduktan sonra otomatik yenileme aktif olur. Aboneliğinizin yenilenmesini istemiyorsanız hesap ayarlarınızdan otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz

Soru: Abone oldum, Discord kanalına nasıl katılabilirim?
Cevap: Kayıt olduktan bir süre sonra e-postanıza tek kullanımlık bir bağlantı gelecek, bu bağlantıyı kullanarak Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Soru: Abonelere özel yamalara nereden erişebilirim?
Cevap: Abone olduktan sonra sağ üstteki Hesabım kısmından “Downloads” bölümüne giderek yamaları tek tıkla indirebilirsiniz.

 

Aylık 15 TL
– Tüm projelerin sayfalarında anlık ilerlemeyi görebilir,
– Discord sunucumuza katılabilir,
– Aylık raporları okuyabilir ve
– DLC yamaları ile Beta sürümlere anında erişebilir!

Aylık 20 TL
– Bir önceki seviyenin avantajlarına ek olarak
– Discord’da her proje için yapılan aylık toplantılara katılabilir!

 

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz!