Abonelik

Animus Projesi, abonelerinden gelen ödemeler ile çevirmenlerine aylık olarak çevirdikleri kelime başına sabit bir ücret ödemektedir. Abonelikler sürekli olduğu sürece çeviriler devam edecektir.

Abonelerden gelen aylık ücret o ay içinde yapılan çeviri için ödenecek miktarı karşılamazsa eldeki miktar kadar çeviri yapılıp çeviriler bir sonraki aya kadar durdurulacaktır.

Animus Projesi’nin ana oyun yamaları önce abonelere özel, belli bir süre sonra ise herkese açık ve ücretsiz olarak yayımlanır. Abonelerin kademelerine göre bilgi alma, erken erişim, özel içerikler gibi ayrıcalıkları vardır.

Discord kanalımıza katılmak için abone olduktan sonra Hesabım menüsünden İndirmelerim‘e tıklayın ve Discord Kanalımız adlı dosyayı indirip içindeki adresi ziyaret edin.

 

Aylık 10 TL
Bu seviyedeki aboneler projenin son durumuyla ilgili anlık bilgiye ulaşabilirler (şu an sadece AC Odyssey için geçerli)

Aylık 15 TL
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, yaptığımız tüm tam sürüm yamalara yayınlanmadan bir ay önceden sahip olacak ve henüz bitmemiş çevirilerin alfa-beta sürümlerini alacaklardır.

Aylık 20 TL
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, discord üzerinden aylık sesli toplantı yapılacaktır ve kendilerine ayrıntılı rapor verilecektir.