Dragon Age: Inquisition

10TL ve üzeri aboneler anlık çeviri miktarını aşağıda görebilir, İstatistik kısmı çeviri yapıldıkça otomatik olarak güncellenir. Ana sayfadaki ilerleme göstergesi de her ay başında güncellenir.

Çeviriler bitince test öncesi Beta sürümü 15TL ve üzeri abonelere açılacak. Test bittiğinde de 15TL ve üzeri aboneler yamaya anında, 10TL’lik aboneler yama yayınlandıktan bir ay sonra erişebilecek. Yama, yayınlandıktan iki ay sonra da herkese ücretsiz verilecek. Birkaç önemli nokta var:

  • Oyundaki tekrarlı ve gereksiz satırlar elendi, yaklaşık 900.000 kelimelik çevrilecek kısım var. Anlık çeviri miktarının görünmesi için hazırlıkları yapıyoruz, yakın zamanda bu sayfaya eklenecek.
  • Oyunda ekran yazılarıyla alt yazılar aynı dosyada olduğundan bir ayrım yapamıyoruz. Bu yüzden önce oyunun tamamının oynandığı videolar bitirilip alt yazılar tamamlanacak, buradaki yüzde oynanış videolarından kaçının tamamlandığına göre olacak, yanında o zamana kadar çevrilen kelime sayısı da bulunacak.
  • Oynanış videoları bittiğinde kalan kısım ekran yazılarını oluşturacak. O kısımda yüzde ve kelime sayıları normal metin üzerinden verilecek.
  • Oyunda Türkçe karakter desteği olacak. Orijinal fonta büyük “İ” harfi hariç tamamı eklendi, o da eklenecek mümkünse. Mümkün olmadığı takdirde kurulum sırasında bütün karakterleri destekleyen başka bir font da seçme şansınız olacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.