Dragon Age: Inquisition

Aboneler anlık çeviri miktarını aşağıda görebilir, İstatistik kısmı çeviri yapıldıkça otomatik olarak güncellenir. Ana sayfadaki ilerleme göstergesi de her ay başında güncellenir.

Beta sürümünün çıkıp çıkmayacağına ilerleyen zamanlarda karar verilecek. Çeviri ve test bittiğinde aboneler yamaya sırasıyla erişebilecek. Yama, yayınlandıktan bir süre sonra da herkese ücretsiz verilecek. Birkaç önemli nokta var:

  • Oyundaki tekrarlı ve gereksiz satırlar elendi, yaklaşık 900.000 kelimelik çevrilecek kısım var. Anlık çeviri miktarını aşağıda görebilirsiniz.
  • Oyunda ekran yazılarıyla alt yazılar aynı dosyada olduğundan bir ayrım yapamıyoruz. Bu yüzden önce oyunun tamamının oynandığı videolar bitirilip alt yazılar tamamlanacak, buradaki yüzde oynanış videolarının ne kadarının tamamlandığına göre olacak, yanında o zamana kadar çevrilen kelime sayısı da bulunacak.
  • Oynanış videoları bittiğinde kalan kısım ekran yazılarını oluşturacak. O kısımda yüzde ve kelime sayıları normal metin üzerinden verilecek.
  • Oyunda Türkçe karakter desteği olacak. Orijinal fonta büyük “İ” harfi hariç tamamı eklendi, o da eklenecek mümkünse. Mümkün olmadığı takdirde kurulum sırasında bütün karakterleri destekleyen başka bir font da seçme şansınız olacak.

Proje Gelişmeleri

Bu içerik abonelere özeldir.

Görüntülemek için lütfen abonelik bilgileriniz ile giriş yapın veya abone olun.

 

Ekran Görüntüleri

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.