Yedi Yıllık Maceramızın Sonu

Yedi yıllık maceramızın sonuna geldik. Animus Projesi olarak faaliyetlerimizi sonlandırıyoruz.

Tüm Animus Projesi ekibi adına şimdiye kadarki projelerimizde maddi ve manevi desteğini eksik etmeyen herkese çok teşekkürler. Sayenizde çok güzel işlere imza atıp Türk oyuncu topluluğuna elimizden geleni kazandırmış olduk. Maddi destekleriniz olmasa ne böyle bir ekip toplayabilir ne de bunu sürekli şekilde ve büyüyerek gerçekleştirebilirdik.

Hâlâ oyun oynayıp çeviri yapmayı seviyoruz lakin yedi yıl önce bu işe elinde bolca zamanla başlayan insanlar değiliz artık. Çoğumuz okulunu bitirdi, işe girdi ve hatta evlenip çoluk çocuğa karıştı; kimimiz başka ülkelerde çalışıyor. Hâliyle odaklarımız bir hayli değişti ve kısıtlı zamanımız başka işlerle dolmaya başladı. Hâlihazırda önde gelen oyun çeviri şirketlerinde çalışan kişiler olarak da Animus Projesi ile başarmak istediklerimizi gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Bu tatmini yaşadıktan sonra bir yerde bırakmamız gerekiyordu zaten, ana projelerimizin bitmesiyle önümüze güzel bir fırsat çıktı.

Bugün itibariyle yeni abonelik alımını kapatıyoruz. Önümüzdeki bir aylık süreçte kapanma ile ilgili işlemleri tamamlayıp yaz başına her şeyi yetiştirmeyi planlıyoruz. Yine aynı süreçte ekip içinde çeviri için kullandığımız kaynakları da sizlerle paylaşacağız.

Sayenizde çok güzel işlere imza atıp Türk oyuncu topluluğuna elimizden geleni kazandırmış olduk. Maddi destekleriniz olmasa ne böyle bir ekip toplayabilir ne de bunu sürekli şekilde ve büyüyerek gerçekleştirebilirdik. Son yedi senede yolumuz kesiştiği; bu işleri başarmamıza yardımcı olan 100’ün üstünde ekip üyesine, 10.000’in üstünde aboneye ve desteklerini eksik etmeyen herkese tekrar çok teşekkürler <3

Abonelikler ne olacak?
– Abonelik alımını bugün itibariyle kapatıyoruz. Yıllık abonelerin kalan günleri içinse Haziran başında geri ödeme yapacağız.

Peki ya kalan projeler?
– Çevirisi devam eden son projemiz de bitti zaten, ufak DLCleri kaldı. Testteki projelere ise hızlıca son hâllerini verip sonlandıracağız.
– Sürekli güncelleme alan oyunların çevirilerini güncellemeye devam edeceğiz.

Abonelik olmayacaksa içeriklere nasıl erişeceğiz?
– Tüm içerikleri bu bir aylık süreç sonunda herkesin her yerden ulaşabileceği bir formata sokacağız. Merak etmeyin, hiçbir şey kaybolmayacak.

Kurulu yamalarda sorun yaşar mıyız?
– Kapınıza gelip Animus Projesi adına yama kurmak veya kaldırmak isteyenlere itibar etmediğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız 🙂