Neden Abone Oluyorum

Animus Projesi, abonelerinden gelen ödemeler ile çevirmenlerine aylık olarak çevirdikleri kelime başına sabit bir ücret ödemektedir. Abonelikler sürekli olduğu sürece, çeviriler devam edecektir.

Eğer bir ay içinde yapılan abonelik ödemeleri o ay içinde yapılan çeviri için ödenecek miktarı karşılamaz ise eldeki miktar kadar çeviri yapılıp çeviriler bir sonraki aya kadar durdurulacaktır.

Çevirilerimizin devamlılığının sağlanması ve hızlanması için abone olmanızı bekliyoruz.

Animus Projesi’nin yamaları önce abonelere özel olarak verilir, belli bir süre sonra ise herkese açık ve ücretsiz olarak yayımlanır. Abonelerin kademelerine göre bilgi alma, erken erişim, özel içerikler gibi ayrıcalıkları vardır.

Abonelere özel Discord kanalımıza katılmak için abone olduktan sonra Hesabım menüsünden İndirmelerim’e tıklayın ve Discord Kanalımız adlı dosyayı indirip içindeki adresi ziyaret edin.

 

Aşağıda her bir abonelik kademesi için belirlediğimiz ödülleri bulabilirsiniz:

Aylık 1 Dolar
Bu seviyedeki aboneler projenin son durumuyla ilgili haftalık raporları okuyabilirler.
Aylık 3 Dolar
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, yaptığımız tüm çevirilere yayınlanmadan bir ay önceden sahip olacaktır.
Aylık 4 Dolar
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, bir sonraki projeye karar verilecek anketlerde oy kullanabilirler ve her ay çevirinin bittiği kadarını alacaklardır.
Aylık 5 Dolar
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, discord üzerinden aylık toplantı yapılacaktır ve kendilerine ayrıntılı rapor verilecektir.
Aylık 10 Dolar
Bu seviyedeki aboneler bir önceki seviyenin avantajlarına sahip olmakla birlikte, seçili karakterlere isimlerini vereceğiz. 5 kişi ile sınırlıdır.