Sıkça Sorulan Sorular

Merhabalar, Animus Projesi Ekibi olarak sizler için Sıkça Sorulan Soruları sizler için hazırladık. Burada bulunmayan sorularınız için bizlere Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Soru: Sitenize nasıl üye olabilirim?
Cevap: Üye olmakla abone olmak aynı şeydir. Cevabı aşağıda bulabilirsiniz.

Soru: Size destek olabilmek için nasıl abone olabilirim?
Cevap: Sizler için hazırladığımız https://animusprojesi.com/nasil-abone-olunur/ bağlantısına tıklayarak ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: Abone olursam, hangi imkanlara sahip olacağım?
Cevap: Sizler için hazırladığımız https://animusprojesi.com/neden-bagis-yapiyorum/ bağlantsına tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: Abonelik ücretlerini neden Dolar olarak alıyorsunuz, TL olamaz mı?
Cevap: Çalıştığımız sistem yurtdışı merkezli olduğundan dolayı para birimi olarak dolar kullanıyor.

Soru: Abone olmak için Dolar hesabım olması mı gerekiyor?
Cevap: Hayır, Visa veya Mastercard logosu bulunan herhangi bir kartla (kredi kartı, banka kartı, sanal kart, ön ödemeli kart olabilir) abonelik ücretini ödeyebilirsiniz. Bankanız ücreti otomatik olarak TL’ye çevirecektir.

Soru: EFT veya havale ile ödeme yapabilir miyiz?
Cevap: Maalesef EFT veya havale ile ödeme kabul etmiyoruz.

Soru: Tek seferlik ödeme ile abonelik arasındaki fark nedir?
Cevap: Tek Seferlik bağış yapan kişi, tek bir yamadan faydalanabilir. Sürekli abonelerimiz çıkan her yamaya herkesten önce ulaşabilirler. Ayrıca, yamalar için tek seferlik ödeme bir süre sonra açılıyor, abonelerimiz daha öncelikli oluyor.

Soru: Şu oyununun çevirisini yapar mısınız?
Cevap: İstek üzerine oyun çevirisi maalesef yapamıyoruz, daha çok genel kitleye hitap eden oyunları çevirmeye çalışıyoruz. Buna da belli zamanlarda sizlerin oyları ile karar veriyoruz.

Soru: Assassin’s Creed Origins Yamasını indirdim ancak zip dosyasının içerisi boş görünüyor?
Cevap: Bu sizin kullandığınız program ile ilgilidir. 7Zip kullanıyorsanız, Winrar kullanın veya winrar yüklü ise 7zip kullanarak zip dosyalarını açın.

Soru: Assassin’s Creed Origins’i Türkçe yapamadım, üstüne bir kaç kez yamayı kurdum halen türkçe olmadı?
Cevap: Origins’in yamasını Korsan/Orjinal olarak 2 farklı sürüm mevcut, sizde hangi sürüm mevcutsa o sürüme uygun olan yamayı indirip, oyunun ana dosyasına atınız ve oyuna girin, oyun türkçe olacaktır. Eğer birden fazla kez yamayı kurmaya çalıştıysanız dil dosyaları bozulmuş olabilir, temiz bir çözüm için oyunu silip yeniden indirip kurmayı deneyin.

Soru: Assassin’s Creed Origins’in DLCllerini bir türlü türkçe yapamadım.
Cevap: DLC Yamalarını kurarken The Hidden Ones DLC’sini dlc_30 klasörüne atmalısınız, bu işlem öncesinde de oyunun ana türkçe yamasını kurmanız gerekmektedir.

Soru: Assasin’s Creed 2, Brotherhood ve Revelations yamasını yükledim ancak oyun hata veriyor, altyazılar görünmüyor ve türkçe olmuyor?
Cevap: Assassin’s Creed 2, Brotherhood ve Revalations’un çıkışından 9 yıl sonrasında ( Assassin’s Creed 2’nin çıkış tarihini baz alarak söylüyoruz)
güncelleme aldı. Bunun sebebi oyunlara Çince dil desteği gelmesi sebebiyle, 3 oyunda yama uyumsuz bir hale geldi. Bu sürümlerden ilk olarak Assassin’s Creed 2, Revelations ve Brothedhood’u tam sürüme uyarladık.
Korsan sürümler ne yazık ki, oyunun çıkışından sonraki sürümlere ait olması ve aradan geçen 9 yıl sonrasında yeni güncelleme gelmesi ve bu sürümün kırılmamasından dolayı, korsan sürümde yama uyumsuz hale gelmektedir.
Orjinal oyunlarda yama sorunsuz olarak çalışmaktadır, korsan sürümlerde sorun yaşamanız gayet normal.

Soru: Dragon Age 2’yi bir türlü kuramadım, çeşitli hatalar vermekte?
Cevap: Bununla ilgili sizler için detaylıca yama kurulum videosu hazırladık, bu videoyu youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Adımları izleyerek %100 bir şekilde oyunu türkçeleştirebilirsiniz.

Soru: Yama koruma sisteminiz ile ilgili bazı problemler yaşamaktayım, örneğin: giriş bilgilerimi yapmam için gereken sekme açılmıyor?
Cevap: Öncelikle Chrome tarayıcısının yüklü olduğuna emin olun, bazen anti-virüs programları buna engel olabiliyor, lütfen bu işlemleri gerçekleştirirken anti-virüs programınızı kısa bir süreliğine devre dışı bırakın.